Hayranına tecavüz ettiği iddia edilen Kurtuluş Kuş'tan imalı paylaşım! " Kedi yine ciğere uzanamadı"

Konserine çağırdığı genç kıza otel odasında tecavüz ettiği iddiasıyla gündeme gelen şarkıcı Kurtuluş Kuş, sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşım yaptı. Dün bir video yayınlayarak hakkındaki iddiaları reddeden şarkıcı, bu sefer de "Kedi yine ciğere uzanamadı" dedi.

Hayranına tecavüz ettiği iddia edilen Kurtuluş Kuş'tan imalı paylaşım! " Kedi yine ciğere uzanamadı"

Sevmedim Deme, Beni Bu Geceden Öldür, Nabız, İçime Ata Ata gibi şarkılarıyla popüler olan Kurtuluş Kuş'un konserine çağırdığı genç kadına otel odasında tecavüz ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Dün bir video yayınlayarak hakkındaki iddiayı yalanlayan şarkıcı, çarpıcı bir paylaşım daha yaptı.

TECAVÜZ İDDİASIYLA ŞİKAYETÇİ OLDU

21 yaşındaki B.Ö., genç şarkıcıyla iletişime geçerek daveti üzerine Aydın'daki konsere gitti. İzmir'den Aydın'a giden genç kız, şarkıcının alkollü olmasından yararlanarak kendisine tecavüz ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Kurtuluş Kuş tarafından mağdur edildiği ve hayatının karardığını söyleyen genç kız, "Kendisi bana sarıldığı anda bakire olduğumu söyleyerek yalvardım. Ama ellerimi zorla tutup tecavüz etti" dedi.

Hayranına tecavüz ettiği iddia edilen Kurtuluş Kuş'tan imalı paylaşım!

KURTULUŞ KUŞ: ÜZERİME ATILAN İFTİRAYLA UYANDIM

İddiaların ardından bir video yayınlayan Kurtuluş Kuş, iddiayı kesin bir dille yalanlayarak "Güne üzerime atılan bir iftirayla uyandım. Böyle bir şeyin kesinlikle hiçbir savcılık delili olmadan basına yansıması ve böyle bir haberde ismimin geçmesi beni çok üzdü. En kısa zamanda haklılığım ortaya çıkacaktır" şeklinde konuştu.

"KEDİ YİNE CİĞERE UZANAMADI"

Geniş bir hayran kitlesi bulunan Kurtuluş Kuş, gelişmelerin ardından Twitter hesabından çarpıcı bir paylaşım yaptı. Kuş paylaşımında "Kedi yine ciğere uzanamadı" yazarak gülücük emojisi koydu.

Hayranına tecavüz ettiği iddia edilen Kurtuluş Kuş'tan imalı paylaşım!  Kedi yine ciğere uzanamadı

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2022, 10:18

Selçuk Uzun

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jajaja
Jajaja - 2 ay Önce

Tamam kadına şiddet ve tecavüze karşıyız ama bunun yalan olduğu kızın açıklamasından belli zaten demiş ki beni konsere çağırdı yani neden bilmem ama bana saçma geldi bide yani bu kadar hayran kitlesine sahip bi adam bunca hayranın içinden onu nasıl buldu? Bu bir, ikincisi hadi diyelim kız çok güzel dikkatini çekti kızı neden ta izmirden aydına gidiyosun ya senin ailen yokmu? Annen, baban yokmu? Hadi diyelim kimsesizsin iki arkadaşındamı yok seni uyarıcak, üçüncüsü hadi diyelim bunların hepsi oldu senin tipini görüpte yok efendim gel izmirden aydına konsere diyen adamdan nasıl bi iylik bekleye bilirsinki? Dördüncüsü ha gerçekse eğer böyle bi iğrençlik yapmışsa adam sonuna kadar cezasını çeksin lafım yok ama gerçekse de bu kadar saf olunmaz.