Hayko Cepkin'den Murat Övüç'e 'Hıyar' Benzetmesi: Olduğundan Haberi Yok!

Yeşim Salkım'a küfür ettiği için eleştirilerin hedefine konan Murat Övüç, bu sefer Hayko Cepkin'in hedefinde. Hayko Cepkin, Murat Övüç'ün kişisel sosyal medya hesaplarında paylaştığı görüntülerde sosyal mesafe kurallarına uymadan konser vermesini eleştirdi. Cepkin, "Hıyarın, hıyar olduğudan haberi yok!" diyerek Murat Övüç'e ağır benzetme yaptı.

Hayko Cepkin'den Murat Övüç'e 'Hıyar' Benzetmesi: Olduğundan Haberi Yok!

Yeşim Salkım'a küfür ettiği için eleştirilerin hedefine konan Murat Övüç, bu sefer Hayko Cepkin'in hedefinde.

murat övüç

Hayko Cepkin, Murat Övüç'ün kişisel sosyal medya hesaplarında paylaştığı görüntülerde sosyal mesafe kurallarına uymadan konser vermesini eleştirdi. Cepkin, "Hıyarın, hıyar olduğudan haberi yok!" diyerek Murat Övüç'ü ağır bir dille eleştirdi. 

Murat Ovüç’ün geçen günlerde maskesiz ve sosyal mesafeye uyulmayan sahne gösterisine Hayko Cepkin’den tepki geldi.

hayko cepkin

Son dönemdeki çıkışlarıyla tepki toplayan sosyal medya fenomeni Murat Ovüç’ün geçen günlerde maskesiz ve sosyal mesafeye uyulmayan sahne gösterisine Hayko Cepkin’den tepki geldi.

"PARA KAZANANA KIZMAYIN PARAYI VERENE KIZIN"

Kişisel Twitter hesabından, Murat Övüç’ün sosyal mesafeye uymayan kalabalıkta sahne aldığı görüntülere tepki gösteren Hayko Cepkin, “Şu işi ayar edip para kazanana kızmayın. Şu işe para verip gidene kızın” dedi.

murat övüç sahne

"HIYARIN, HIYAR OLDUĞUNDAN HABERİ YOK HAKEDİLEN YAŞANACAKTIR"

Hayko Cepkin devamında, “İşi yapan, hangi hıyardan, hangi mevsimde nasıl turşu yapılacağını iyi biliyor. Hıyarın, hıyar olduğundan haberi yok. Sanatı bitirdiniz, müzisyeni küstürdünüz. Hakedilen yaşanacaktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 00:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE