Haydar Dümen'in ölümü flaş iddiaları ortaya çıkardı!

Ünlü psikiyatrist Haydar Dümen, geçtiğimiz günlerde koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetmişti. Dümen'in vefatının ardından ortaya çıkan miras meselesi dizilere konu olacak türden olmasıyla gündem olmuştu. Son olarak Dümen'in çocukları babalarının ölümüne Gül Dümen'in ihmalinin sebep olduğunu iddia ettiler. İşte detaylar...

Haydar Dümen'in ölümü flaş iddiaları ortaya çıkardı!

Türk psikiyatrist ve seksolog Haydar Dümen, 100 milyon lira değerindeki kayıp mirası hakkında tartışmalar son hız devam ederken Dümen'in sır gibi sakladığı iki çocuğu ortalığı karıştıracak sözlere imza attı. 

Haydar Dümen'in ölümünden sonra flaş olaylar!

Haydar Dümen'in oğlu Emek Dümen ve kızı Gaye Dümen, babalarının ölümüyle ilgili ve cenazesine katılmamaları için defin işlemlerinin sessizce yürütülüp gizlice gerçekleştirildiğini iddia ederek üvey anneleri Gül Dümen'i suçladı. 

Haydar Dümen'in ölümünden sonra flaş olaylar!

Emek Dümen, babasının hastaneye geç götürüldüğünü söyledi ve ölümüyle ilgili şüphe içinde olduklarını belirterek otopsi talebinde bulundu. 

Haydar Dümen'in ölümünden sonra flaş olaylar!

Hastaneyle görüşen Gaye Dümen,  "Babam koronaya yakalanmış ve en son safhada hastaneye götürülmüş. Akabinde hemen entübe edilmiş. O yaştaki birisinin ateşi yükseldiği an hastaneye götürülmesi gerekirdi. Evde iyice ağırlaşması beklenmemeliydi." ifadelerinde bulundu. Kardeşi Emek Dümen ise "Mezarın açılıp otopsi yapılmasını istiyoruz. İhmalden şüpheleniyoruz" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER