Hayalindeki Erkeği Açıkladı: 'Döşü Kıllı, Esmer...' (Video Haber)

İrem Derici, muhabirlere tercih ettiği erkek modelini anlatırken "Kaslı, döşü kıllı ve esmer erkekleri beğeniyorum" dedi.

Başarılı şarkıcı İrem Derici, 60 günlük karantinasının ardından önceki gün Nişantaşı'ndaki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Magazin gündemiyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Derici, özel hayatı, erkek tercihi ve Kenan İmirzalıoğlu'nu beğenmediğini söyleyen Hande Ataizi hakkında konuştu.

"MASKE OLDUĞU İÇİN KİMSE YÜZÜME BİLE BAKMIYOR"

Yüzünde maske olduğu için tanınmakta güçlü çekilen İrem Derici, "Bu maske durumu benim işime geldi. Kuaföre yürüyene kadar 10 kişiyle fotoğraf çekilirdim. Şimdi kısa boylu bir kadın geçiyor diye kimse yüzüme bile bakmıyor. Siz bile zor tanıdınız" dedi.

Ben trol olarak yaşayan bir kadınım. Benim ne yaptığımı yapın, ne dediğimi yapın. Beni kimse örnek almasın. Ben şarkı söyleyen bir kadınım bana neden örnek olma misyonu yüklüyorsunuz? 'İrem hanım çocuklarımız sizi örnek alıyor' diyenler oluyor. Almasın abi! Ben sadece şarkı söyleyen bir kadınım" diyerek tepki çekecek açıklamalarda bulundu.

"DÖŞÜ KILLI ESMER ERKEKLERİ BEĞENİYORUM"

Hande Ataizi'nin "Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan çevirdiğiniz bir adam daha iyi oynar" sözleri hatırlatılan İrem Derici, şunları söyledi: "Öylemiymiş, çevirelim bakalım sokaktan birini Kenan gibi rol yapabilecek mi? Benim tercihimi soruyorsanız; kaslı ve döşü kıllı esmer erkekleri beğeniyorum. Şaka bir yana ikisi de işlerini mükemmel yapan ve sarsılmayacak markalar olmuşlar. Ben ikisine de bayılıyorum. Buna yorum yapmak ne bana düşer ne Hande Hanıma düşer."

"KİRAMI ÖDEYEMEZSEM ANNEMİN EVİNE YERLEŞİRİM"

Koronavirüs salgını nedeniyle işleri iptal olan Demet Akalın'ın ekonomik sıkıntı çekmesi hakkında ne düşündüğü sorulan Derici, "Bir tane şarkı satın alıyorsun, aranje, klip, PR derken 250 bin lira yapıyor. Gelir kadar giderde var. Ben açlık sınırı olarak bakıyorum. Kiramı ödeyemezsem annemin evine yerleşirim. Orada bir odam var. Onun haricinde kimseyi yargılamak ve eleştirmek bana düşmez. Herkesin farklı gelir ve gider hesabı var" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:29

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER