Hayali Evinin Kadını Olmak

Geleceğe dair planlarını açıklayan Gigi Hadid, hayranlarını şaşırttı. İlerleyen dönemlerde moda dünyasında olmayacağının sinyalini veren güzel model, “Hayalim, evimin kadını olmak” dedi.

Hayali Evinin Kadını Olmak

Sektörün en güzel modellerinden biri olan Gigi Hadid geleceğine yönelik planlar hakkında özel açıklamalarda bulundu. İki yıl ara verdikten sonra Zayn Malik ile barışan güzel model, gelecekte moda dünyasında olmayacağının sinyalini verdi.

ÇOCUK İSTİYOR

“Sanırım yaşlanırken... Bir gün bir aile kuracağım ve bilmiyorum her zaman modellik yapacak mıyım” diye sözlerine başlayan 24 yaşındaki model, “Belki de bütün gün yemek pişirmekle meşgul olurum” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalar, Zayn Malik ile tekrardan barışan Gigi Hadid’in aile kurmaya ve bebek sahibi olmaya karar vermesi olarak algılandı.

TEKRAR BİR ARADALAR

İki yıllık ayrılığın ardından Gigi Hadid ile Zayn Malik tekrardan bir araya geldi. Çift, geçtiğimiz günlerde kol kola ve gayet mutlu bir şekilde görüntülendi.

ANNE KURABİYESİ BARIŞTIRDI

Yabancı basında ikilinin barışmasına ‘anne kurabiyesinin’ vesile olduğu ileri sürüldü. Güzel model, Zayn Malik’in annesinden aldığı kurabiye tarifini uygularken çektiği görüntüyü Instagram hikayelerden paylaştı. Bu durum iki isim için de bir işaret oldu ve tekrar bir araya geldiler.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 11:44

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER