Hayal Köseoğlu Cesur Pozlarıyla Ortalığı Salladı

Hayal Köseoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı iç çamaşırsız pozlarıyla ortalığı salladı. Güzel oyuncu beğeni yağmuruna tutuldu.

Hayal Köseoğlu Cesur Pozlarıyla Ortalığı Salladı

Oyuncu Hayal Köseoğlu, Instagram hesabından paylaştığı son fotoğraflarıyla ortalığı salladı. İç çamaşırsız verdiği pozlarla takipçilerini kendine hayran bırakan güzel oyuncunun paylaşımları beğeni yağmuruna tutuldu.

HER PAYLAŞIMI GÜNDEM OLUYOR…

Genç oyuncu, geçtiğimiz ay dans ettiği bir videoyu takipçilerinin beğenisine sunmuş ve tam not almıştı. 307 bin takipçisi olan Hayal Köseoğlu’nun neredeyse tüm paylaşımları sosyal medyada gündem oluyor.

HAYAL KÖSEOĞLU KİMDİR?

1993 yılında dünyaya gelen Hayal Köseoğlu, eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde devam ediyor. Genç oyuncu bugüne kadar Aşk-ı Memnu, İstanbullu Gelin, Ufak Tefek Cinayetler gibi birçok başarılı dizide roller aldı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE