Hatice’den Selin Ciğerci’ye Zehir Zemberek Sözler! ‘Hayatımda…’

Selin Ciğerci ile Seren Serengil arasındaki ‘Melisa Emirbayer’ kavgasına şarkıcı Hatice de dahil oldu. Hatice’nin Ciğerci hakkındaki sözleri şok etti.

Hatice’den Selin Ciğerci’ye Zehir Zemberek Sözler! ‘Hayatımda…’

Gökhan Çıra’nın eşi Selin Ciğerci’yi Melisa Emirbayer ile aldattığı yönündeki iddialar konuşulmaya devam ederken şarkıcı Hatice’den zehir zemberek sözler geldi. Olay olacak ifadeler kullanan şarkıcı, Ciğerci’yi hedef aldı.

‘BENDEN BÜYÜK AH ALDI…’

“Zamanında insanları üzerime kışkırtmadı mı? Yanındakilere beni doldurmadı mı? Her zaman savunduğum LGBT'yi bana düşman etmeye kalkışmadı mı?” diyen Hatice, sözlerine şöyle devam etti: “Benden çok büyük bir ah aldı! Hayatımda tek nefret ettiğim kişi o ama Rabbim hiçbir şeyi yanına bırakmaz.”

Hatice’den Selin Ciğerci’ye Zehir Zemberek Sözler! ‘Hayatımda…’

Hatice, bir diğer açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi: “Ve benim gibi kaç kişiye aynı taktiği uygulamaya kalktı yemez artık yemez! Timsah sinsi gözyaşlarıyla masum insanları kandırırsın anca ama seni gerçekten tanıyanları asla... Ne oldu benden rant sağlayınca herkes yanındaydı.”

Hatice’den Selin Ciğerci’ye Zehir Zemberek Sözler! ‘Hayatımda…’

NE OLMUŞTU?..

Seren Serengil, Gökhan Çıra’nın eşi Selin Ciğerci’yi Melisa Emirbayer ile aldattığını iddia etmişti. Öte yandan Ciğerci’nin de Melisa’yı bulup boğazına bıçak dayadığı öne sürülmüştü.

Ancak Selin Ciğerci, söylentilere çektiği video ile yanıt verdi.

İşte o paylaşım…

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 08:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE