Harbiye'de Ebru Gündeş'i duygulandıran görüntüler

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda bu yıl 7. kez konser veren şarkıcı Ebru Gündeş, sahnede bir sürprizle karşılaştı.

Harbiye'de Ebru Gündeş'i duygulandıran görüntüler

Sanatçı Ebru GündeşHarbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda 7. kez konser verdi. Beyaz straplez bir elbise ile sevenlerini selamlayan Gündeş, konserin ikinci bölümünde taş ve dantel detaylı siyah bir tulum tercih etti. Her iki kostümüyle de büyüleyen Gündeş için, hayranları açıkhavayı doldurdu.

Binlerce Gündeş hayranı arasında oyuncu Eser Yenenler ve hamile eşi Berfu Yenenler, Selin Ciğerci, Esat Yontuç ve eşi Sine İçli gibi ünlü isimler de vardı.

Gündeş'i duygulandıran video

Konserin organizatörü Polat Yağcı, Gündeş'e bir sürpriz yaparak tüm konserlerinden kesitler olan bir videoyu sahnede gösterdi. Bu anları izlerken duygulanan Gündeş, dinleyecilerine havai fişek gösterisi altında veda etti.

Yenenler çifti bebeklerinin isminde kararsız

Yenenler çiftine bebeklerinin adları soruldu. İsim konusunda tek-çift koyma kararsızlığı yaşadıklarını belirten Eser Yenenler, yeni baba olan Esat Yontuç'tan tavsiyeler aldığını açıkladı.

Ciğerci ve Çıra düğün hazırlığında

Konsere nişanlısı Gökhan Çıra olmadan katılan Selin Ciğerci, Çıra'nın damatlık provası olduğunu söyleyerek 28 Ekim'de düğünleri olduğunu belirtti. Aylin Coşkun ve Volkan Aslan düğünü hatırlatılan Ciğerci, "O kadar zengin değilim" diyerek güldürdü.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER