Hande Yener’den Fenomenleri Kızdıracak Sözler! “İnsanları…”

Hande Yener Beykoz Kundura Fabrikası’nda İtalyan bir mobilya firmasının reklam çekiminde yer aldı. Çekim arasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, iş ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar…

Hande Yener Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen, İtalyan mobilya firmasının reklam filminde rol aldı. Çekim arasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, iş ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar…

“HAYRANLARIMA SÜRPRİZ OLACAK”

Reklam çekiminin detaylarından bahseden Hande Yener, “Sürpriz olacak hayranlarıma da. Yaklaşık iki aydır toplantıları yapılıyordu. Kostümler İtalya’dan geldi. Zaten ürünlerde harika, yepyeni… Ama şimdilik sürpriz; hangi firma olduğunu saklıyoruz” dedi.

“HAYRANLARIMA SÜRPRİZ OLACAK”

Mobilya firmasının adını sır gibi saklayan Yener, eski bir şarkısının reklam filmi için uyarlandığını dile getirdi ve onun da sürpriz olduğunu söyledi. Şarkıya ürün için yeni sözler yazıldığını ifade eden ünlü şarkıcı, “Tekrar seslendirdim. Çok neşeli, enerjik, klip gibi bir reklam oluyor. Şu an yarıladık zaten, akşama kadar çalışacağız” şeklinde konuştu.

“AYNI HEYECANLA ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Müzik projelerinden bahseden Hande Yener, sürekli çalıştıkları için pandemiyi çok hissetmediklerini söyledi.

“AYNI HEYECANLA ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Karantina döneminde 4 ay boyunca hiçbir şey yapmadan beklemenin çok zor olduğunu belirten ünlü şarkıcı, “Nihayet o süreci atlattık; albüm çıktı ve listeler altüst oldu, çok fazla beğenildi. Albüm olarak beğenildi, bu çok önemli benim için. Dinleyiciler tek bir şarkı ya da iki-üç şarkı değil de bütün albümü beğeniyor. Çok mutluyuz hepimiz. O yüzden aynı heyecanla üretmeye devam ediyoruz. Daha güzellerini sunmak için çalışıyoruz.

“HEPİMİZİN BU ENERJİYE İHTİYACI VARDI”

“HEPİMİZİN BU ENERJİYE İHTİYACI VARDI”

Pek çok sanatçı pandemi  döneminde albüm çıkarmaya korkarken buna cesaret etmesinin sebebini anlatan Hande Yener şu ifadeleri kullandı: “Yaptığınız proje eskiyecek, konserlere çıkmamış olacaksınız… Genelde bu sebeplerden kimse çıkarmak istemiyor. Ben öyle düşünmedim çünkü 20. yıl albümünü zaten duyurmuştum. Gerçekten hepimizin bu enerjiye ihtiyacı vardı.”

YENİ ŞARKILARA TAŞ ATTI

Pop müzikte ortalıkta doğru düzgün şarkı yok” diyerek yeni çıkan şarkılara taş atan Hande Yener, “Böyle dolu dolu dinlenecek on şarkı çok önemli. Genelde herkes single yapıyor, çünkü şu devirde bir albüm yapmak çok masraflı. Ama değer, ben 20. yıl sebebiyle albümü bir dakika düşünmeden çıkardım” diye konuştu.

“20 YILDIR DENEYSEL MÜZİK YAPIYORUM”

“20 YILDIR DENEYSEL MÜZİK YAPIYORUM”

Sektördeki 20 yılında iyi kilerinin çok olduğunu belirten Yener, “20 yıldır deneysel müzik yapıyorum, pop müzikte bir sürü şey denedim. Şu anda hala denemeye, yeni şeyler yapmaya devam ediyorum. 20 yıl olması benim için bir şey değiştirmiyor. Hala aynı amatör ruhu taşıyorum. Yeniden başladım müziğe, öyle söyleyebilirim. Geçekten 20. yıl bana bu hissiyatı verdi” dedi.

“FENOMENLER İNSANLARI OYALIYOR”

Sosyal medyada takip ettiği fenomenler sorulunca sosyal medya bağımlısı olmadığını belirten Hande Yener, “İçeriği kuvvetli şeyler de pek görmüyorum; daha sıradan şeyler görüyorum. O yüzden pek ilgimi çekmiyor. Ama tabi ki insanları oyalıyorlar, bu çok normal. Bu tür işler yaparak gençlerin dikkatini çekiyorlar ama çok büyük bir doluluk olmadıkça beni cezbetmiyor. Ben her şeyin içinde sanat arıyorum. İçinde sanat olmayan şeyler de olabilir tabi hayatta ama beni çekmiyor” şeklinde cevap verdi.

GEÇİNEBİLDİ

GEÇİNEBİLDİ

Son olarak Pandemi sürecinde pek çok sanatçı gibi maddi anlamda zorlandınız mı sorusuna cevap veren Yener, böyle bir sıkıntı yaşamadığını anlattı.

Daha fazla Hande Yener haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 17:26

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE