Hande Yener saçlarını kesti! Mahsa Amani için İranlı kadınların protestolarına destek verdi!

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserlerinde popun kraliçesi Hande Yener, Kuruçeşme’de büyük bir şova imza attı. İran'da rejim güçleri tarafından öldürülen Mahsa Amini’ye destek veren Hande Yener, ‘Sen Ağlama’ şarkısını seslendirirken saçlarını kesti. Arkasını dönerek ağlayan ünlü popçu, şarkıyı yarıda keserek konserine son verdi.

Hande Yener saçlarını kesti! Mahsa Amani için İranlı kadınların protestolarına destek verdi!

Kuruçeşme’ye özel repertuvar hazırlayan Yener, “22 yıldır beraberiz. Çok heyecanlıyım ve bir tek sizin yanınızda böyle heyecanlanıyorum. İyi ki geldiniz. Teşekkür ederim.” diye sevenlerini selamladı.

Hande Yener dev siyah duvak ile saçlarını kesti! Mahsa Amani için İranlı kadınların protestolarına destek verdi!

Hakan Akkaya imzalı iki özel tasarım kostüm giyinen sanatçı, kıyafet seçimi ile yine çok cesurdu. İlk bölümde inci ve değerli taşlalarla el işçiliğinde işlenmiş siyah elbisesi ve dev siyah duvağı ile  sahneye çıkan Yener, ikinci yarıda giydiği büyük kollu mini beyaz deri elbisesiyle benzersiz ve emsalsiz ikonik tarzını ortaya koydu. Kuruçeşme’de yapılan dev şov için Yener’in sahne tarzının tamamlayıcısı olarak 10 dansçısına Hakan Akkaya tarafından 100 parçadan oluşan 2 ayrı dans kostümü yapıldı. Hande Yener, ünlü modacı Hakan Akkaya’ya  “Bu gece beni 40 kişiyle hazırladı. Bu sefer Madonna’dan önce ben giydim. Biliyorsunuz Madonna’yı giydiriyor. Kostümlerimin hepsi çok iyi!” sözleriyle teşekkür etti. Erkek dansçıların etek ve tayt giydiği Kuruçeşme’de tam bir görsel şölen yaşandı.

Hande Yener dev siyah duvak ile saçlarını kesti! Mahsa Amani için İranlı kadınların protestolarına destek verdi!

Samimi tavırlarıyla gönülleri fetheden Hande Yener, sahneden hayranlarına seslendi.  “22 yıldır beni yalnız bırakmayan hayranlarım burada ve onlara varlıkları için çok teşekkür ediyorum. İki hayranımı buraya davet ediyorum.” diyerek iki hayranını sahneye davet etti. Hande Yener ‘Armağan’ isimli şarkısını hayranıyla birlikte söyleyerek sahnede dans etti.

DEV SİYAH DUVAK VE SAÇLARINI KESEREK PROTESTO

Konserin kapanışında ‘Sen Ağlama’ şarkısını ağlayarak seslendiren Hande Yener, İran'da rejim güçleri tarafından öldürülen Mahsa Amini’ye destek verdi. “Özgürlüğü için savaşan bütün kadınlar için, hayatını kaybeden minicik kızlarınız için… Onlar daha bebekler… Onlara ve dünyadaki tüm kadınlara özgürlük diliyorum! Erkeklerde bizi destekliyor. Çok teşekkür ediyorum. Biz bir arada çok mutluyuz. Çocuklarını kaybeden ailelere baş sağlığı diliyorum. Keşke saç kesmekle özgürlüklerini elde edebilseler… Bu bir simge!” diyerek Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dansçılarıyla birlikte saçlarını kesti! Sahnede dev ekranda “Dünyadaki tüm kadınlar için özgürlük istiyoruz!” yazısı ve Yener’in desteği seyirciden ayakta alkış aldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2022, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER