Hande Subaşı Hamile Kaldı Alican Ulusoy İle Nikahı Öne Aldı!

Oyuncu Hande Subaşı Alican Ulusoy birlikteliğinde flaş gelişme! magazinburada.net'e gelen bilgiye göre; bir süredir çapkın işadamı Alican Ulusoy ile birlikte Hande Subaşı 7 haftalık hamile! Çift hamilelik haberini alınca 22 Eylül'de Londra'da yapmayı planladıkları nikahı öne çekti.

Hande Subaşı Hamile Kaldı Alican Ulusoy İle Nikahı Öne Aldı!

Oyuncu Hande Subaşı 7 haftalık hamile! Bir dönemin hızlı playboylarından Alican Ulusoy ile birlikte olan oyuncu Hande Subaşı 'Bebek' bekliyor!

Karantina döneminde Alican Ulusoy'un Süzer Plaza'daki dairesinde birlikte yaşayan çifte doktorlar Bebek müjdesi verdi. Haberi alan Hande Subaşı ve Alican Ulusoy çifti 9 gün önce aile arasında nişan yüzüğü taktılar. 

1 YIL ÖNCE DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDE TANIŞTILAR

Hande Subaşı, 'Güzel Adam' diye hitap ettiği Alican Ulusoy ile bir yıl önce Ulusoy'un ablası Merva Bilginer'in doğum günü partisinde tanıştı. Tanışıklıkları önce flörte sonra aşka dönüşen çift şimdi ise bebek bekliyor.

Alican Ulusoy gibi çapkın bir adamı dize getirmeyi başaran Hande Subaşı'nın verdiği haber sonrası çift 22 Eylül'de Londra Büyükelçiliği'nde kıymayı planladıkları nikahın tarihini öne çektiler. magazinburada.net'in edindiği bilgiye göre; çift Korona yüzünden riske girmemek için nikahı 26 Temmuz'da Kemer Country'de küçük bir davetli grubu eşliğinde kıyacak.

MUTLULUKLARI PARMAKLA GÖSTERİLİYOR

Hande Subaşı Alican Ulusoy çiftinin mutluluğu yakın çevrelerinde parmakla gösteriliyor. Herkesin birbirine çok yakıştırdığı genç çifte magazinburada.net ekibi olarak biz de sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 11:52

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER