Hande Erçel’den Kerem Bürsin’e Övgü Dolu Sözler

Hande Erçel’den Kerem Bursin’e övgü dolu sözler geldi. Yeni projesinin toplantısından çıkarken görüntülenen güzel oyuncu, yeni partneri için “Çok tatlı, çok olağanüstü bir insan” ifadelerini kullandı.

Hande Erçel’den Kerem Bürsin’e Övgü Dolu Sözler

Hande Erçel, yeni dizisi ‘Sen Çal Kapımı’ ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Önceki gün yeni projesinin toplantısından çıkarken görüntülenen güzel oyuncu, partneri Kerem Bursin ile ilgili de konuştu.

“ONUNLA ÇALIŞTIĞIM İÇİN MUTLUYUM…”

‘Sen Çal Kapımı’ hakkında “Heyecanlıyız, çok yoğun çalışıyoruz. Başladık” şeklinde konuşan Hande Erçel, Kerem Bursin ile yeni tanıştığını belirterek “Çok tatlı, çok olağanüstü bir insan. Gerçekten çok mutluyum onunla çalıştığıma” ifadelerini kullandı.

Karantina döneminde iş hazırlığı yaptığını ve keyifli geçtiğini de anlatan güzel oyuncu, sık sık fotoğraflarını yayınladığı yeğeni Aylin Mavi ile ilgili gelen soruları da yanıtladı. Yeğenin kendine benzediği için çok mutlu olduğunu söyleyen Erçel, “Çok mutluyum” diye de ekledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 14:03

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER