Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hakkında Şok İddia! Son 1 Aydır…

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İkilinin arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü ve çiftin yaklaşık 1 aydır ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hakkında Şok İddia! Son 1 Aydır…

Haklarında sürekli olarak aşk haberleri çıkan Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İkilinin arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddia edildi.

‘1 AYDIR BİRLİKTELER…’

‘worldmagazinefashion’ adlı sayfanın iddiasına göre çift, yaklaşık 1 aydır birlikte. İddiaların ne kadar doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

YORUMU DİKKAT ÇEKMİŞTİ…

Geçtiğimiz günlerde Hande Erçel, Instagram hesabından ev halini paylaştı. Erçel’in fotoğrafları, saatler içinde 2.5 milyon beğeni alırken hayranlarından da çok sayıda yorum geldi.

Yorum yapan kişiler arasında adının sık sık aşk dedikodularına karıştığı rol arkadaşı Kerem Bürsin de vardı. Bürsin’in, güzel oyuncunun paylaşımına ateş emojisi koyması ise dikkat çekmişti.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Hayranlarını Sevindiren Gelişme! Son 1 Aydır…

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 08:22

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE