Hande Erçel, Kerem Bürsin'in Sorusu Karşısında Böyle Afalladı!

Sen Çal Kapımı dizisinde partner olan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Instagram canlı yayınında samimi açıklamalarda bulundu. Erçel, Bürsin'in "En sevdiğin partner kimdi?" sorusuna "Bunu soramazsın" diye tepki gösterdi.

Hande Erçel, Kerem Bürsin'in Sorusu Karşısında Böyle Afalladı!

FOX TV’nin yaz dizisi Sen Çal Kapımı ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Instagram canlı yayınında birbirlerine sorular sordu. İki genç oyuncunun soruları cevaplarken çok eğlendiği dikkatlerden kaçmadı.

EN SEVDİĞİN PARTNER KİMDİ?

Kerem Bürsin'in Hande Erçel'e "En sevdiğin partner kimdi?" diye sorması üzerine gelişen diyaloglar herkesi güldürdü. Bürsin ile yaklaşık 1 ay önce dizi çekimlerinde tanışan Hande Erçel, "Bunu soramazsın" dedi ancak zor durumda kalmamak için "Tamam en sevdiğim partner sensin" yanıtını verdi.

Güzel oyuncu aynı soruyu Kerem Bürsin’e yöneltti. Fakat politik bir cevap veren yakışıklı oyuncu, "Her çalıştığım partner çok özeldi" dedi.

SEN ÇAL KAPIMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sen Çal Kapımı, ilk bölümüyle 1 Temmuz Çarşamba akşamı FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 09:03

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE