Hande Erçel'in yüzü Dünya Kupası'ndan gülecek! Servet kazanacak

Hande Erçel, Katarlı bir özel beslenme ve diyet merkezinden reklam teklifi aldı. Eğer Hande Erçel bu teklifi kabul ederse, marka yüzü olduğu reklam filmi 1 ay boyunca Dünya Kupası süresince gösterilecek. Genç oyuncunun bu çalışmadan tam bir servet kazanacağı öne sürülüyor.

Hande Erçel'in yüzü Dünya Kupası'ndan gülecek! Servet kazanacak

Hande Erçel için yeni bir proje iddiası ortaya atıldı. Sabah yazarı Bülent Cankurt'un iddiasına göre Hande Erçel milyonluk bir anlaşmaya imza attı. Bülent Cankurt, ünlü oyuncu ile ilgili iddiaya şu sözler ile köşesinde yer verdi:

"Oyuncu Hande Erçel'in başına talih kuşu konduğunu öğrendim. Katarlıların sahibi olduğu ve Ortadoğu'nun ilk özel beslenme ve diyet merkezi, Erçel'i marka yüzü yapmak istiyormuş. Rol aldığı dizilerin Ortadoğu'da reyting rekorları kırmasından dolayı oralarda şöhret yakalayan oyuncumuza, Katarlılar teklifte bulunmuş bile. Henüz anlaşma imzalanmamış ama prensipte anlaştıkları kulağıma geldi."

DÜNYA KUPASI BOYUNCA YAYINDA OLACAK

"Projenin detaylarını da öğrendim. Merkezin tanıtımı için Erçel ile İstanbul'da reklam filmi çekilecekmiş. Bu film, Katar'da, 20 Kasım'da başlayıp 18 Aralık'ta sona erecek Dünya Kupası süresinde gösterilecekmiş."

Hande Erçel'in yüzü Dünya Kupası'ndan gülecek! Servet kazanacak

"Yani Dünya Kupası boyunca, Katar'da bir Hande Erçel rüzgarı esecekmiş. Dünya Kupası için ülkeye, dünyanın dört yanından 1 milyon kişinin geleceğini düşünürsek, merkez Erçel ile dünya tanıtımını da yapmış olacak. Böyle bir proje için Erçel'e ne teklif edildi öğrenemedim ama servet kazanacağından hiç şüphem yok."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER