Hande Erçel'in yeni bikinili fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu

Oyunculuğu kadar özel hayatıyla da gündem olan Hande Erçel, tatilden bikinili fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.

Hande Erçel'in yeni bikinili fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu

Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldıktan ve Kerem Bürsin ile aşk yaşamaya başladıktan sonra bu senenin en konuşulan ismi hiç kuşkusuz Hande Erçel oldu. 

hande erçel

Erçel'in dizisi ekranlara veda eder etmez soluğu tatilde aldı. Paylaştığı birbirinden güzel bikinili fotoğrafları da bu yaza damgasını vurdu. 

hande erçel mayo

Hande Erçel'in paylaştığı ve bir davette giydiği kırmızı mayolu birbirinden cesur fotoğraflar da en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Ancak Erçel bu fotoğrafı paylaştıktan kısa bir süre sonra kaldırdı. Nedeni ise "Benzer zamanlarda Seranay Sarıkaya'nın da kırmızı renkli bikinili bir fotoğraf paylaşması ve iki genç oyuncunun sürekli olarak kıyaslanması" şeklinde iddia edildi. Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya iddialara sessiz kaldı.

serenay sarıkaya

Hande Erçel, geçtiğimiz gün de evlilik iddialarıyla da gündeme geldi. Sevgilisi Kerem Bürsin'in babası tarafından Instagram'dan takibe alınan genç oyunca hakkında  "Erçel evliliğe yeşil ışık yaktı" yorumları yapıldı.

kerem bürsin babası

Ve bugün Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'den yepyeni bir bikinili fotoğraf geldi.  Fotoğraf kısa sürede hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

hande erçel

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2021, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER