Hande Erçel'in Doğum Günü İçin İstediği Hediye Şaşırttı!

Sel Çal Kapımı isimli dizideki performansıyla adından söz ettiren Hande Erçel, 24 Kasım'da yeni yaşını kutlayacak. Erçel, doğum günü için şimdiden sevenlerinden duygulandıran bir talepte bulundu.

Hande Erçel'in Doğum Günü İçin İstediği Hediye Şaşırttı!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, doğum gününde kanser hastası çocuklar için 'birlik olalım' çağrısı yaptı.

Erçel, "Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum" dedi.

hande erçel

Oyuncu Hande Erçel'in bir süre kanser ile mücadele eden annesi Aylin Erçel, 10 Ocak 2020 tarihinde tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti.

aylin erçel hande erçel anne

KANSER HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN YARDIM ÇAĞRISI YAPTI

Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan Hande Erçel 24 Kasım'daki doğum günü için takipçilerinden ricada bulundu. Erçel, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunmaya davet etti.

Erçel paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Her yıl doğum günümüm olan 24 Kasım’da yaptığınız güzelliklerle beni çok mutlu ediyor, iyi ki dedirtiyorsunuz. Şimdi ise; yeni yaşıma girmeye günler kala benim için çok hassas bir konuyla ilgili desteğinizi bekliyor, birlik olalım istiyorum.

hande erçel kanser yardım

24 Kasım’daki doğum günüm için ilk hediyemi kendi kendime verdim, kanser hastası çocuklara ve ailelerine bağışta bulunarak. Bu hastalığın hastayı olduğu kadar, yakınlarını da acıttığını biliyorum, yaşadım… Onların yaşamlarını değiştirebileceğimize, iyileştirebileceğimize inanıyorum.

İşte bu yüzden @kansersizyasam derneği ile yürüyorum. @iyilikpaylas sosyal bağış platformu üzerinden açtığım kampanya ile toplayacağımız bağışlar, benim için en özel günümün, en güzel hediyesi olacak. Linki Bio’ma koyuyorum; şimdi sıra sizde, az ya da çok ama yürekten bağışlarınızı bekliyorum. Var olduğum güne bir kutlama olacaksa, bundan daha büyük bir kutlama hayal edemiyorum. Teşekkür ederim."

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 17:53

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE