Hande Erçel ile mahkemelik olan fenomen tazminatı ödemek için baklavacı da işe mi başladı ?

Hande Erçel'e bazlama surat dediği için davalık olan Sosyal Medya Fenomeni Alp Kılıç, çıkacak olan tazminatı ödemek için baklavacıda çalışmaya başladı. Ünlü oyuncu bakın bu durumla ilgili neler söyledi ?

Hande Erçel ile mahkemelik olan fenomen tazminatı ödemek için  baklavacı da işe mi başladı ?

Geçtiğimiz  günlerde hande Erçel ile  mahkemelik olan Sosyal Medya  Fenomeni Alp Kılınç'ın çıkacak olan tazminat cezasını ödeyebilmek için baklavacıda işe   girdiği söyleniyor.  Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç Hande Erçel'e  'bazlama surat' demişti. Ardından Hande Erçel, Alp Kılınç"a tazminat davası açmıştı..

Bir arkadaşının doğum  günü için dün gece yemeğe  giden Hande Erçel'e  soyal medya fenomeni Alp Kılınç'ın olası tazminat ödemesi için baklavacıda işe  başladığı soruldu.

Henüz davanın devam ettiğini söyleyen ünlü oyuncu, Alp Kılınç'ı affedip  etmeyeceği konusunda  bir  açıklama yapmadı.Mahkeme  sonunda bu konuyu değerlendireceği  gözlenen  Hande Erçel soru  sorulduğunda da   gülümsedi.

Ne olmuştu?

Hande Erçel'in şikayetinin ardından Lütfü Alp Kılınç ile ilgili olarak daha önce ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçundan 3 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Uzlaşmak istemedi

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Kılınç, suçlamaların asılsız olduğunu söylemişti. Soruşturmayı yürüten savcılık dosyayı uzlaştırma bürosuna gönderse de Erçel uzlaşmak istememişti. Güzel oyuncu bu kez ise Kılınç'a 15 bin TL'lik tazminat davası açmıştı 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 17:25

Ecem Köksal

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sennur bekar
Sennur bekar - 10 ay Önce

Sızı cok beyeiyo