Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin'den olay itiraf!

Hande Erçel ile yaşadığı aşkla gündemde olan Kerem Bürsin, Haber Global muhabiri Emrah Akçaay'a konuştu. Bürsin, sevgilisinin kıyafetlerine karışıyor mu? Ünlü oyuncunun yaptığı itiraflar gündem oldu. İşte detaylar...

Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin'den olay itiraf!

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Kerem Bürsin, Haber Global'in YouTube kanalında yayınlanan 'Hikayede Kalmasın' programına konuk oldu.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Hande Erçel ile ilişkisine dair samimi açıklamalarda da bulundu.

Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin'den olay itiraf

"ARKADAŞLIĞIMIZ AŞKA DÖNÜŞTÜ"

Bürsin, "Kendisiyle daha önce tanışmıyorduk. Aramızda ilk tanışma günümüzü konuşuyoruz. Yani 'Ne zaman?' İş nedeniyle bir araya geldik. Arkadaşlığımız, dostluğa dönüştü. Çok yakın arkadaş ve birbirimize zor zamanlarımızda destek olduk. Bir noktadan sonra tabii, 'Allah Allah, acaba?' dedik. Şanslıyız. Ben Hande ile olduğum için şanslıyım."

Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin'den olay itiraf

"FEMİNİST POLİTİKAMA MAÇOLUK UYMUYOR"

Kerem Bürsin, "Maço musunuz? Sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız?" sorularına ise, "Bence maço değilim. Politikama maçoluk uymuyor. Feminist politikama maçoluk uymuyor. Hiç 'Geçmişte karışmadım' diyemem. Bu olayı da hata olarak görüyorum. Hatalarım oldu. El kaldırma ya da küfretme olmadı ama 'Ya bunu mu giyeceksin!' dediğim oldu ama kitaplar okuyarak bunların ne kadar yanlış olduğu gördüm" şeklinde yanıt verdi.

Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin'den olay itiraf

HANDE ERÇEL İLE KEREM BURSİN EVLENİYOR MU? | İLK KEZ AÇIKLADI...

Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bursin bir süredir aşk yaşıyor. Erçel, evlilik ile ilgili ilk kez konuştu.

Hande Erçel'i Utandıran Kerem Bursin Sorusu | SEVENLERİNE MÜJDEYİ VERDİ

Hande Erçel, Bodrum Voyage Hotels’de magazinburada.net kameralarına yansıdı. Muhabirimiz Engin Can Dilekli’nin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, sevgilisi Kerem Bursin’den estetik itirafına ve sinema filmi müjdesine kadar birçok konuda özel açıklamalarda bulunmuştu.

Selçuk Uzun

YORUM EKLE