Hande Erçel İçin Bakın Kaç Milyon Euro Gözden Çıkardı!

İş insanı Murat Kocaardıç yeni koleksiyonunun tanıtımı için Hande Erçel'e dudak uçuklatan bir teklif gönderdi. İşte tüm detaylar...

Hande Erçel İçin Bakın Kaç Milyon Euro Gözden Çıkardı!

   Kuyumculuk ve mücevher sektöründe başarıları ile adından söz ettiren henüz 27 yaşındaki Gaziantepli iş insanı Murat Kocaardıç, yeni koleksiyonun katalog çekimleri için Hande Erçel’e teklif götürdü.

Nişantaşı’nda objektiflere yakalanan Murat Kocaardıç, İçinde Zenginlik Var adında bir kişisel gelişim kitabı üzerine çalıştığını ve yakında okuyucularla buluşacağını söyledi. Bunun dışında yeni bir proje için de hazırlıklarını sürdürdüğünü söyleyen Kocaardıç, şehrin en kıymetli eserlerini bir arada bulunduran, bunlardan esinlenerek üretilmiş “Çingene Kızı” mozaiğinden de ilham alarak 12 parçadan oluşan bir altın takı koleksiyonu üzerine çalıştığını ekledi.

“Hande Erçel İçin 3 Milyon Euro’yu Gözden Çıkardım”

    Sözlerine koleksiyondan bahsederek devam eden Kocaardıç, “Tanıtım katalog çekimleri için de Hande Erçel’e ekibim tarafından bir teklif sunuldu, ondan cevap bekliyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ, yeni reklam çekimleri için 1 milyon Euro istemişti ve 3.3 milyon takipçisi var. Hande Erçel’in ise 14.9 milyon takipçisi var. Hande Erçel için 3 Milyon Euro’yu gözden çıkardım.” esprilerini de ekleyerek konuşmaya devam etti.

“En Büyük Zenginlik Sağlık”

   Fotoğraf çektirmek amacıyla maskesini çıkaran iş insanı, “En büyük zenginlik tabi ki sağlık, maskemizi takmayı lütfen ihmal etmeyelim.” Sözlerini de ekledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 19:22

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE