Hande Erçel'den Dizi Partneri Kerem Bursin'e Cüretkar Davet!

Murat Akdoğan'la yaşadığı aşk aile engeline takılan Hande Erçel, yine rotayı Kerem Bursin'e çevirdi. Dizide birbirine çok yakıştırılan ikiliden Hande Erçel, Bursin'i 'Kahve içmeye' davet etti.

Hande Erçel'den Dizi Partneri Kerem Bursin'e Cüretkar Davet!

Türkiye'de Hande Erçel ile Kerem Bursin'in aşk yaşamasını isteyen çok büyük bir kitle var.

İkilinin hayranları birbirlerine çok yakıştırdıkları gençlerin yaşayacakları masalsı aşkı izlemek, tanıklık etmek istiyor.

kerem bursin hande erçel

Ne varki Hande Erçel, rol arkadaşı Kerem Bursin yerine kalbini iş adamı Murat Akdoğan'ın oğluna kaptırdı.

Kısa süren flört dönemi Akdoğan'ın ailesinin Hande Erçel'i veto etmesi nedeniyle başlamadan bitti.

"KAHVE GELMİŞ HABERİN VAR MI?"

Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin'e yakıştırılan Hande Erçel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine topladı. Spor salonunda kahve içen Erçel, Bürsin'i de davet edince takipçilerini heyecanlandırdı.

hande erçel kahve

20 milyonu aşkın takipçiis olan Instagram'ı oldukça aktif kullanan Hande Erçel, son paylaşımında ise aynı dizide başrolü paylaştığı Kerem Bürsin'e seslendi ve kahveye davet etti.

Sıfır makyajlı haliyle spor salonundan paylaşım yapan güzel oyuncu, adının aşk dedikodularına karıştığı Bürsin'i etiketleyerek "Kahve gelmiş haberin var mı?" notunu yazdı.

Hande Erçel'in bu paylaşımını gören takipçileri "Kerem'den uzak kalamayınca kahveye davet etmiş" yorumunu yaptı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE