Hande Doğandemir pembe mayosuyla nefes kesti! Pozisyonu baş döndürdü

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da tatil yaparken görüntülenen Hande Doğandemir, vücudunu fit tutmak için sporunu aksatmıyor. Doğandemir, pembe mayosuyla yaptığı atletik hareketleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Hande Doğandemir pembe mayosuyla nefes kesti! Pozisyonu baş döndürdü

Son olarak Kırmızı Oda dizisiyle ekrana gelen güzel oyuncu Hande Doğandemir, pandemi sonrasında da sağlığını korumak için yaz mevsiminde de spor yapmaktan geri durmuyor.

hande doğandemir spor

Ünlü oyuncu, pembe mayosuyla spor yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

AKKAYA'DA DOSTLARIYLA KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRDİ

Hande Doğandemir, Sercan Badur, Seda Türkmen ve arkadaş grubuyla tatil için Bodrum Akyaka’yı tercih etti. Doğandemir ve arkadaş grubu önceki gün özel bir beach’te denize girerken görüntülendi.

Çığlık atarak suya girip keyifli bir gün geçiren oyunculardan Hande Doğandemir’in pembe mayosu dikkat çekti. Sercan Badur ise tüm gün arkadaşıyla sohbet etti. 

hande doğandemir

KORONAVİRÜSÜ GÜÇLÜ BÜNYESİYLE YENDİ

Hande Doğandemir, yakın zamanda coronavirüse yakalanıp, iyileşmeyi başardı. Karantinasının bitmesinin ardından bir fotoğraf paylaşan Doğandemir “Güle güle Covid” yazdı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 00:22

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE