Hande Ataizi Pişman Oldu: 'Patavatsızlık Ettim'

Geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu'nu eleştiren Hande Ataizi, 'Patavatsızlık ettim' dedi.

Hande Ataizi Pişman Oldu: 'Patavatsızlık Ettim'

Hande Ataizi geçtiğimiz aylarda Kenan İmirzalıoğlu için sert bir çıkışta bulunmuştu. Ataizi, "Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum, sokaktan geçen bir adamı alıp onun yerine koy daha iyi oynar" demişti. Önceki gün Maçka Parkı'nın orada muhabirlerle sohbet eden Ataizi, gündem olan sözleri hakkında açıklama yaptı.

'Kenan İmirzalıoğlu'nu beğenmiyorum' diyen Hande Ataizi çark etti: Patavatsızlık ettim

"PATAVATSIZLIK ETTİM"

Sözcü'de yer alan habere göre: Kenan İmirzalıoğlu için "Onu yetenekli bulmuyorum, sokaktan geçen bir adamı alıp onun yerine koy daha iyi oynar' diyen Hande Ataizi, sözlerinden çark ederek "Ben Kenan'ı seviyorum, hiç bir kişisel çatışmam yok. Ben o programda Kıvanç mı? Kenan mı? sorusu sorulduğunda, ki nefret ediyorum o tip sorulardan, hep bir polemik oluyor. Kıvanç'ı beğendiğimi söyledim. Kenan'ın da daha belli karakterlerde oynadığımı söyledim ama olay buraya geldi. Kötü bir niyetle söylemedim. İnsanlar karantinada evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar. Biraz patavatsızlık ettim. Bende oyuncu olduğum için nacizade fikrimi beyan ettim" dedi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER