Hande Ataizi'inden evlilik kararı!

Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile hayatını birleştireceğini açıkladı. Düğün ise Mayıs ayında gerçekleşecek.

Hande Ataizi'inden evlilik kararı!

Güzel oyuncu Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile hayatını birleştireceğini açıkladı. Bir süredir birlikte olan çiftin düğünü ise Mayıs ayında gerçekleşecek.

NİKAH YERİ BELLİ OLDU

Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu çiftinin nikah yeri de belli oldu. İkili Fransa Marsilya’da evlenecek. Sade bir nikahla dünyaevine girecek çiftin düğününe ailesi ve yakın arkadaşları katılacak.

İKİNCİ ÇOCUĞU İSTİYOR

46 yaşındaki Hande Ataizi, daha önce yaptığı açıklamada sevgilisi Dinç’in çocukları çok sevdiğini açıklamış ve “Leon ile de iyi anlaşması beni mutlu ediyor. Evlenince bebek isterse, itiraz etmem. Leon’a kardeş gelir” ifadelerini kullanmıştı. Oyuncunun herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece ikinci çocuğunu hemen kucağına almak istediği de söylentiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 23:54

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE