Hamileyken Dayak Yediği Sevgilisiyle Tekrar Barıştı! İkinci Kez Anne Oluyor...

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın eski eşi Ceren Kaplakarslan, geçen yıl 6 aylık hamileyken sevgilisi Temel Tankıran'dan şiddet görmüştü. Tankıran'la barışıp evlenen Kaplakarslan, şimdilerde ikinci bebeğine hamile.

Hamileyken Dayak Yediği Sevgilisiyle Tekrar Barıştı! İkinci Kez Anne Oluyor...

Manken ve oyuncu Ceren Kaplakarslan, kızı Tuva’yı ocak ayında kucağına alan Kaplakarslan, yeniden hamile. Babası Atilla Kaplakarslan’ın Instagram’da paylaştığı karede hamile olduğu görülen Kaplakarslan’ın 2 ay önce Temel Tankıran’la nikâh masasına oturduğu öğrenildi.

Ceren Kaplakarslan

NE OLMUŞTU?

Manken ve oyuncu Ceren Kaplakarslan (30) ile annesi Nuray Deveci Yeşiltepe, genç mankenin sevgilisi, iş insanı Temel Kankıran tarafından dövülmüştü. Sevgilisinin tekmeleyip tabancanın kabzasıyla yüzüne vurduğu 6 aylık hamile Kaplakarslan ve annesi, hastanede tedaviye alınmıştı.

Ceren Kaplakarslan

ESKİ EŞ DESTEK ÇIKMIŞTI

Rafet El Roman eski eşi  Ceren Kaplakarslan'ın sevgilisi tarafından gördüğü şiddete sessiz kalmamış destek çıkmıştı. El Roman, ''O haberleri ben de gördüm gerçekten içler acısı çok üzüldüm Ceren adına. Gerekçe ne olursa olsun onu bu şekilde görmek beni içten yaraladı çok üzdü. Ceren benim eski eşim ama o benim yine dostum, arkadaşım. Ben buradan kendisine kendisine ve ailesine çok geçmiş olsun diyorum.Herşeyden önce bu bir travmadır. Ömür boyu insanların unutamayacağı bir şeydir. Allah hepimizin çoluğunu çocuğunu korusun.'' demişti. 

rafet el roman  Ceren Kaplakarslan

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 14:21

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE