Hamilelik Sonrası İlk Kez Görüntülenen Sinem Kobal'a Beğeni Yağdı!

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan ve kızı Lalin'i kucağına alan güzel oyuncu Sinem Kobal, sosyal medyada yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Güzel oyuncu fit görüntüsüyle beğeni topladı.

Hamilelik Sonrası İlk Kez Görüntülenen Sinem Kobal'a Beğeni Yağdı!

2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal, ilk kez annelik heyecanı yaşadı. Çiftin kızları Lalin geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi.Kızı Lalin'i kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Kobal, doğum sonrası fit görüntüsüyle dikkat çekti. Sinem Kobal'in takipçileri Kobal'a "Hiç doğum yapmamış gibisiniz" yorumları yağdırdı.

''LALİN UYURKEN''

Sinem Kobal köpeğiyle yaptığı paylaşıma "Lalin uyurken" notunu düştü.

Ünlü oyuncunun paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Burçin Terzioğlu, Asuman Dabak gibi ünlü isimler de Kobal'a maşallah yorumunda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 12:47

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE