Hamilelik İddiası Olay Olmuştu! Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Evlendi Mi?

Cem Yılmaz ile çıktığı Bodrum tatilinde Magazinburada.net kameralarına yansıyan ve göbeği yüzünden hakkında hamilelik iddiaları ortaya atılan Serenay Sarıkaya, önceki gün yaptığı paylaşımla yine kafaları karıştırdı. Oyuncunun parmağındaki alyans, ‘Cem Yılmaz’la evlendiler mi?’ sorusunu akıllara getirdi.

Hamilelik İddiası Olay Olmuştu! Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Evlendi Mi?

Bir süredir kendisinden 18 yaş büyük Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya’nın önceki gün yaptığı paylaşımda bir detay dikkat çekti. Geçtiğimiz ay komedyen ile çıktığı Bodrum tatilinde Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer tarafından görüntülenen ve göbeği yüzünden hakkında hamilelik iddiaları atılan güzel oyuncunun parmağındaki alyans kafaları karıştırdı.

SERENAY SARIKAYA CEM YILMAZ İLE EVLENDİ Mİ?..

Serenay Sarıkaya’nın parmağındaki alyansı görenler “Cem Yılmaz ile evlendi mi?” sorusuna cevap aramaya çalıştı. Ancak ikili konu ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

İşte o paylaşım…

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile yaptığı Bodrum tatilinde göbeği ile çok konuşulmuştu…

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 09:20

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE