Haluk Levent’ten Alkışlanacak Hareket: Tüm Parayı Dağıtacağını Açıkladı

Çin’den tüm dünyaya yayılan ölümcül koronavirüsün etkileri ülkemizde de görülürken Haluk Levent’ten alkışlanacak hareket geldi. Şarkıcı, tam 2 bin aile için 976 bin TL yardımda bulunacaklarını açıkladı.

Haluk Levent’ten Alkışlanacak Hareket: Tüm Parayı Dağıtacağını Açıkladı

Çin’den tüm dünyaya yayılan ölümcül koronavirüs, Türkiye’yi de etkisi altına aldı. Ülkemizde virüsten etkilenen vakaların sayısı günden güne artarken Haluk Levent’ten alkışlanacak hareket geldi.

“2 AYLIK TEMEL GIDA İHTİYACI İÇİN KULLANILACAK…”

Kurucusu olduğu AHBAP adlı derneğinin hesabında 976 bin TL bulunduğunu açıklayan Haluk Levent, bu parayı 2 bin ailenin 2 aylık temel gıda malzemeleri için harcayacaklarını duyurdu.

“15 GÜN İÇİNDE İŞTEN ÇIKARILANLAR BAŞVURABİLİR…”

Ülke olarak zor günlerden geçildiğine dikkat çeken şarkıcı, “15 gün içinde işten çıkarılan kişiler aileleri adına başvuru yapabilir. Yarın başvuru adresi vereceğiz” ifadelerini kullandı. Haluk Levent, zor zamanlarda vatandaşlara yardım ettiği bu hareketiyle büyük destek aldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 11:02

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Buse ELKIVIRAN
Buse ELKIVIRAN - 2 hafta Önce

Eşimde işten çıkarıldı işyeri kapandı biz nasıl yardım alacağız

SIRADAKİ HABER