Haluk Levent "Geçinemiyoruz" diyen müzisyenlere kol kanat gerdi!

Haluk Levent, kademeli normalleşme tedbirlerinden sonra "Geçinemiyoruz" diyerek isyan eden müzisyenler için harekete geçti. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda çalışamayan müzisyenlere seslenen şarkıcı, "Ödenmemiş su, elektrik ve doğal gaz faturanız varsa bize başvurun" dedi.

Haluk Levent "Geçinemiyoruz" diyen müzisyenlere kol kanat gerdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada kademeli normalleşmenin detaylarının neler olduğunu dile getirmişti. Mekanların açılmamasına tepki gösteren ünlü isimler ise sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak "Geçinemiyoruz" diyerek isyan etti. Ünlü isimlerin isyanlarına sessiz kalamayan Haluk Levent ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda çağrıda bulundu.

Haluk Levent geçinemiyoruz diyen müzisyenlere kol kanat gerdi

"400 TL'YE KADAR FATURALARINIZI ÖDEYECEĞİZ"

Geçinemedikleri için yakınan müzisyenlere seslenen Levent, "Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 TL'ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. (Bugün Saat 14.30 da başvuru açacağız) Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara'ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız" ifadelerini kullandı.

Haluk Levent geçinemiyoruz diyen müzisyenlere kol kanat gerdi

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE