Halit Ergenç Ozan Güven 'Anlının Akıyla Çıkacak' Demişti: Herkesten Özür Diledi!

Oyuncu Halit Ergenç kameralar karşısında verdiği röpörtaj ile "Ozan'ın bu olaydan alnının akıyla çıkacağına inanıyorum" diyerek herkesi şaşkına çevirmişti. Ergenç, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. ''Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil'' dedi.

Halit Ergenç Ozan Güven 'Anlının Akıyla Çıkacak' Demişti: Herkesten Özür Diledi!

Güven'in Babil dizisinden ayrılmasıyla ilgili açıklama yapan Halit Ergenç, "Ozan'ın takdiridir. Ben Ozan'ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı" dedi. Tepkilere maruz kalan oyuncu Halit Ergenç sosyal medya hesabından paylaştığı yazı ile şiddete karşı olduğunu belirtti ve özür diledi.

''HERKESİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTIM ÖZÜR DİLİYORUM''

Yargı süreci devam eden ve beni çok üzen bir konuyla ilgili, sadece bir temenni niyetiyle yaptığım açıklama, kendimi doğru ifade edemememden dolayı maksadını çok aştı. Bundan dolayı çok üzgünüm ifadelerini kullandı. Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil. Bilhassa son derece hassas olduğum kadına şiddet konusunda madur olmuş ve bu konuda mücadele eden herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum, hak veriyorum ve özür diliyorum. İfadelerini kullandı.

Halit Ergenç Ozan Güven Hakkında Konuştu: Mutlaka Orada Bir Şey Olmuştur . . Halit Ergenç, sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla Ocak ayında hakim karşısına çıkacak olan Ozan Güven hakkında konuştu. “Ben Ozan’ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki” diyen Ergenç, sözlerine şöyle devam etti: “Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç̧ şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı…” . . #halitergenç #halitergenc #ozangüven #ozanguven #denizbulutsuz #babildizi #magazin

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 17:23

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE