Halis Serbest'ten 'Bergen' yorumu!

Usta şarkıcı Bergen'in hayatının beyaz perdeye aktarılması üzerine ülkenin dört bir yanında vizyona giren 'Bergen' filminin Adana Kozan'da yayınlanmayacak olması gündem olmuştu. Halis Serbest, konu hakkında ilk kez konuştu. İşte detaylar...

Halis Serbest'ten 'Bergen' yorumu!

4 Mart tarihinde başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı Bergen filmi, Bergen'i öldüren Halis Serbest'in yaşadığı Kozan'da yayınlanmadı. 

Halis Serbest'ten 'Bergen' yorumu!

Konuyla ilgili açıklama yapan Adana Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "Araştırdım film şiddet içeriyor, bu nedenle ilçede hiç yayınlanmayacak" demişti. 

Yaşananların ardından Bergen'in ölümüne neden olan Halis Serbest'ten filmin yayınlanmaması hakkında ilk açıklama geldi. Serbest, filmin yayınlanmaması için özellikle kimseyle görüşmediği belirterek "Kesinlikle kimseyle görüşmedim. Ben kalabalık bir aileyim Kozan'da. Bir film yapıyorsunuz değil mi? Yaşanan yer neresi? Adana, Kozan. Olmaz, yakışık olmaz" ifadelerini kullandı. 

Serbest, açıklamasına "Bizlerden daha izleyen olmadı. Bu filmi ben gidip sinemada seyretmem" sözleriyle devam etti ve konuşmasını "İnternette yayınlandığında izleyip yorum yaparım" şeklinde noktaladı. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER