Halil Sezai Tepki Almaya Devam Ediyor! Konseri İptal Edildi

İstanbul'un Tuzla ilçesinde, komşusunu darp eden Halil Sezai'nin, İzmit'te vereceği konseri yaşanan olayın ardından restoran sahibi tarafından iptal edildi.

Halil Sezai Tepki Almaya Devam Ediyor! Konseri İptal Edildi

Tuzla'da aynı sitede bulunan komşusu 67 yaşındaki kalp hastası Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntüleri ortaya çıkan Halil Sezai, Cumhuriyet Savcılığı tarafından ifadeye çağrıldı. Sezai'nin İzmit'te bir restoranda Hüsnü Şenlendirici ile birlikte vereceği konser, bu olayı gerekçe gösteren restoran sahibi tarafından iptal edildi.

HALİL

“TEPKİ VERMEK AMACIYLA KONSERİ İPTAL ETTİK”

Restoranın sahibi Mesut Korkmaz, yaşanan çirkin görüntülerin ardından konseri iptal ettiklerini belirterek, "Bu akşam Halil Sezai ve Hüsnü Şenlendirici restoranımızda konser vereceklerdi. Fakat hiç kimsenin tasvip edemeyeceği ve bir sanatçıya yakışmayacak görüntülerin yayınlanmasının ardından biz de tepki vermek amacıyla Halil Sezai konserini iptal ettiğimizi duyurduk. Bu gece işletmemizde sadece Hüsnü Şenlendirici sahneye çıkacak" dedi.

NE OLMUŞTU?

Tuzla'da 4 villalık bir sitede, 2 villayı film çekimi için kiralayan Halil Sezai ile yan villada yaşayan 67 yaşındaki Hüseyin Meriç arasında tartışma çıkmıştı. Yaşanan tartışma sırasında darbedildiğini belirten Meriç, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine giderek şikâyette bulunmuştu. Bunun üzerine kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, Halil Sezai Paracıkoğlu'nu Kadıköy'deki evinde gözaltına almıştı.

darp

Emniyetteki ifade işlemleri tamamlanan Paracıkoğlu, savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Halil Sezai Paracıkoğlu'nun mevcutlu şekilde adliyeye getirilerek ifadesinin alınması talimatı verdi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE