Halil Sezai'nin Skandal Darp Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Şarkıcı Halil Sezai'in İstanbul Tuzla'da mahalle sakinleri ile tartıştığı ve bir kişiyi darp ettiği haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Halil Sezai'nin darp ettiği kişinin 67 yaşındaki bir adam olduğu ortaya çıktı. Halil Sezai'nin darp olayında skandal görüntüler ise son dakika olarak düştü.

Halil Sezai'nin Skandal Darp Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Halil Sezai ismiyle tanınan şarkıcı Halil Sezai Paracıklıoğlu, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı polisler tarafından gözaltına alındı.Sezai, 67 yaşında olan Hüseyin Meriç isimli bir kişiyi öldüresiye dövdü! Şarkıcı Halil Sezai, kiraladığı villada film çekimine izin vermeyen yan komşusunu darp ve tehdit ettiği gerekçesiyle karakolluk oldu. Habertürk'ün haberine göre Tuzla'da film çekimi yapan Halil Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen bir vatandaşla tartışma yaşadı. Edinilen bilgilere göre bu kişi, şarkıcı ve ekibinin çekim yapmasına izin vermeyeceğini söyledi.

DARP İDDİASIYLA GÖZALTI

Bunun üzerine başlayan tartışma büyüyünce Halil Sezai darp iddiasıyla gözaltına alındı. Ünlü şarkıcı, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yaşlı adamı darp eden şarkıcının, götürüldüğü karakolda nezarette tutulduğu öğrenildi. Mağdur adam, "Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, 'Ezan mı okuyorsun lan sen?' diye daha çok dövdü." dedi.

İşte Halil Sezai'nin yaşlı adamı darp ettiği skandal görüntüler...

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 13:29

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice
Hatice - 2 hafta Önce

Hiçmi utanmadın bir yaşlıya dayak atmak utanmaz bide sanatçı oluyorsun çok merak ediyorum milletin karşısına çıkpta nasıl şarkı söyleyebilecek?

Fatoşşşş
Fatoşşşş - 2 hafta Önce

İnsanlar sanatçı olunca yada öyle olduğunu düşününce dünya onlardan mı ibaret oluyorki acaba daha düne kadar kıçına giyecek don bulamayan insanlar parayı görünce halka mı saldırmaya başlıyor bu gibi ahlak edep yoksunu insanı meşhur eden sözde elit tabaka içinizdeki hayvan demeye utanıyorum onlar sizin gibilerden daha insani çıkartıyorsunuz müslüman ülkede yaşayıp müslümanlığın ilkelerine saygısızlık yapan kişiyi serbest bırakan adaleti bir kere daha sorgulamak gerekir