Halil Sezai Hakim Karşısına Çıktı! İşte Şarkıcı Hakkında Verilen Son Karar…

Tuzla'da 67 yaşındaki Hüseyin Merç'i darp ettiği iddiasıyla hakkında 5 ayrı suçtan 13 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Halil Sezai Paracıkoğlu ilk kez hakim karşısına çıktı. Verilen son karara göre Halil Sezai tahliye edildi.İşte detaylar…

Tuzla'da 67 yaşındaki Hüseyin Merç'i darp ettiği iddiasıyla hakkında 5 ayrı suçtan 13 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Halil Sezai Paracıkoğlu ilk kez hakim karşısına çıktı. Verilen son karara göre Halil Sezai tahliye edildi.

Sanık Halil Sezai Paracıkoğlu, Anadolu 12. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığı ile katıldı. Duruşmada, şikayetçi Hüseyin Meriç ile tarafların avukatları da hazır bulundu.

"PİŞMANIM"

Mahkeme salonunda herkesin birbirinin sözünü kestiği ve şarkıcı Halil Sezai’nin pişmanım dediği de gelen bilgiler arasında.

TAHLİYE EDİLDİ

67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darp eden Halil Sezai Paracıkoğlu’nun 1 yıl 11 ay 17 gün denetimli olarak tahliye edilmesine karar verildi. Davacı Hüseyin Meriç verilen karar hakkındaki düşünceleri sorulduğunda cevap vermemeyi tercih etti ve bir üst mahkemeye gitmeyeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 20:41

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE