Halil Sezai'den Darp Sonrası İlk Açıklama! ''Yapmamam Gereken...

Tuzla'da komşunu darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Halil Sezai skandal görüntülerin ardından sessizliğini bozdu.

Halil Sezai'den Darp Sonrası İlk Açıklama! ''Yapmamam Gereken...

Aynı sitede yaşadığı 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i evire çevire döven, yumruk ve tekmeler atan Halil Sezai hakkında son dakika haberleri üst üste geliyor. İstanbul'un Tuzla ilçesinde yaşanan olayda komşusu Hüseyin Meriç'i feci şekilde darp eden Halil Sezai, açıklamada bulundu. Sezai, ''Yapmamam geren birşeydi ama işte''dedi. 

HALİL SEZAİ'DEN DARP AÇIKLAMASI

Sezai, bu raddeye gelmenin süreci olduğunu şu satırlarla dile getirdi. 

halil sezai

halil sezai

halil sezai

NE OLMUŞTU?

Bunun üzerine başlayan tartışma büyüyünce Halil Sezai darp iddiasıyla gözaltına alındı. Ünlü şarkıcı, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yaşlı adamı darp eden şarkıcının, götürüldüğü karakolda nezarette tutulduğu öğrenildi. Mağdur adam, "Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, 'Ezan mı okuyorsun lan sen?' diye daha çok dövdü." dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:04

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE