Haldun Üstünel yolda baygınlık geçirdi!

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden iş insanı Haldun Üstünel, önceki akşam Bebek'te kameralara yansıdı. Yolda yürürken rahatsızlanan 55 yaşındaki iş insanı, kızı ve yakınlarının yardımıyla kendisini bir tabureye attı.

Haldun Üstünel yolda baygınlık geçirdi!

İş dünyasının önde gelen isimlerinden eski Galatasaray Spor Kulübü yöneticisi Haldun Üstünel, zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Daha önce yaptığı Fenerbahçe paylaşımıyla adından söz ettiren Üstünel, 20'li yaşlar akımına Fenerbahçe'nin 3 yıldızlı logolarının fotoğrafıyla katılmıştı. 

Haldun Üstünel yolda baygınlık geçirdi!

ARDA TURAN DA BEĞENMİŞTİ

Galatasaray'da görev yaptığı süre boyunca dünyaca ünlü yıldızlara sarı-kırmızılı formayı giydirerek 'Transfer sihirbazı' lakabını alan eski yöneticiye sarı-lacivertli taraftarlar tepki gösterirken; Galatasaray taraftarları beğeni yağmuruna tutmuştu.

Ayrıca Üstünel'in yaptığı paylaşımı Galatasaray kaptanı Arda Turan'ın da beğenmesi dikkat çekmişti.

Haldun Üstünel yolda baygınlık geçirdi!

Evli ve iki çocuk babası Haldun Üstünel, yolda yürürken rahatsızlık geçirdi. Önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıyan 55 yaşındaki Üstünel, baygınlık geçirdi.

KONUŞMAKTA ZORLUK ÇEKTİ

Hemen koluna giren Üstünel'in kızı ve yakınları, kalabalık olan Bebek'te oturtmak için bir yer aradılar. Kısa bir arayışlar sonra valelerin oturduğu tabureye kendini atan iş insanı, konuşmakta bir hayli zorluk çekiyordu.

Haldun Üstünel yolda baygınlık geçirdi!

"TANSİYONUM DÜŞÜYOR"

Otururken yere düşecekmiş izlenimi veren Haldun Üstünel, basın mensuplarının "Geçmiş olsun. Neyiniz var?" şeklindeki sorusuna cevap vermekte zorlanan ve konuşurken sesi neredeyse çıkmayan Üstünel, "Tansiyonum düşüyor" demekle yetindi. 

Bir süre daha oturduğu tabureden kalkan iş insanı, yanındakilerin yardımı ile kısa bir süre daha yürüyerek temiz hava almak için Bebek parkına gitti.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2022, 09:26

Selçuk Uzun

YORUM EKLE