Hakan Ural'ın durumu ağırlaştı! Sevenlerinden dua istedi...

Sunucu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerinden dua istedi. Sağlık durumundan bahseden Ural, "Her geçen gün daha da zorlaştı" dedi.

Hakan Ural'ın durumu ağırlaştı! Sevenlerinden dua istedi...

Bir süredir ciddi bir soğuk algınlığıyla mücadele eden Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sevenlerinden dua istedi. Sağlık durumundan bahseden Ural, "İyiyiz demek için erken davranmışız, her geçen gün daha da zorlaştı" dedi.

hakan ural durumu ağır

Rahatsızlığı sebebiyle sunuculuğunu yaptığı bir televizyon programına ara veren Ural, sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

HAKAN URAL
‘’TARİF EDİLEMEYEN VİRÜSLERİ DENEYİMLEMİŞ OLDUK’’

Ural, önceki gün sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

"Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat hamdolsun Allah'ın izni ile çok çok iyiyim hanım iyi baktı Allah için. Sizlerin hayır duasının ilgi alakasının içtenliğiniz samimiyetinizden kaynaklı enerji verişinizle hiçbir hastalık muvaffak olamaz evvelallah. Arayan soran tüm dost arkadaşlara da teşekkürler. Her işte de bir hayır vardır inşallah Allah'tan bir mani olmazsa sağlam olsun Pazartesi beraberiz. Sizleri Allah için çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar.”

KANAL D SÖYLEMESEM OLMAZ HAKAN URAL

''İYİYİZ DEMEK İÇİN ERKEN DAVRANMIŞIZ’'

Ancak durumu ağırlaşan ünlü isimden yeni bir paylaşım geldi. Ural, "Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2021, 23:55

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE