Hakan Ural'dan babası Selçuk Ural'a bombardıman!

Selçuk Ural’ın verdiği bir röportajda Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses gibi isimleri dinleyenleri hedef almıştı. Hakan Ural'dan babasına yanıt geldi.

Hakan Ural'dan babası Selçuk Ural'a bombardıman!

Ünlü pop sanatçısı Selçuk Ural’ın geçtiğimiz cumartesi günü verdiği bir röportajda Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses gibi isimleri dinleyenleri hedef almıştı. 

selçuk ural açıklama


“Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses. Onlar da Türkiye’nin kıro grubunu kapsıyor. Çünkü kendini jiletleyen adam, normal adam değildir. Onların konserine gittiğin zaman bir tane normal insan göremezsin. Çünkü ülkemizin yüzde 90’ı kültürsüz ve kıro. Kadın cinayetlerini görüyoruz..." demişti.

selçuk ural


Selçuk Ural’ın bu açıklamalarından sonra gözler hafta içi hayata dair her güncel konuyu programında yorumlayan oğlu Hakan Ural’a çevrildi.Hakan Ural babasının büyük tepki çeken açıklamalarını Neler Oluyor Hayatta programında yorumladı. Hakan Ural babasının açıklamalarına tepki gösterirken canlı yayında çok konuşulacak açıklamalar yaptı ve “Çok talihsiz sözler” dedi.

hakan ural

Hakan Ural sözlerini şöyle sürdürdü:

 

İnsanları sınıflandırmak çok ama çok yanlış…Ben de Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses dinliyorum. Herkes benim bu konuyu yorumlayıp yorumlamayacağımı merak ediyordu. Tabi ki konuşacağım. Bu sözleri kim söylerse söylesin karşısında dururum

YORUM EKLE