Hakan Sabancı ile ilgili iddialarla gündeme gelen Aygün Aydın bu kez de çıplak poz verdi!

Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki ile tanınan ve sık sık yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Aygün Aydın'dan çıplak pozlar...

Hakan Sabancı ile ilgili iddialarla gündeme gelen Aygün Aydın bu kez de çıplak poz verdi!

Katıldığı moda programıyla ismini duyuran ve son dönemde Hakan Sabancı ile ilgili iddialarıyla gündeme gelen Aygün Aydın durdurak bilmiyor.

HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI İDDİASI

Sabancı hakkında sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle verilen 1 aylık uzaklaştırma kararını ihlal edince 3 gün hapis yatan Aydın'ın ikinci kez tedbir kararını ihlal ettiği ve 15 gün hapse çarptırıldığı iddia edilmişti

Aygün aydın ifşa

İDDİALARI YALANLAMIŞTI

İddiaları kesin olarak yalanlayan oyuncu, "Böyle bir durum ne tarafıma ne de avukatıma ulaştı, hapis cezası söz konusu dahi değil" açıklamasında bulunmuştu.

aygün aydın hakan sabancı

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Aygün Aydın, yeni ilişkisini Instagram'dan yaptığı bu paylaşımla duyurmuştu. Yeni aşkıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Aydın, "Çok şükür, mutlu ve çok huzurlu bir birlikteliğim var. Her şey yolunda" ifadelerini kullanmıştı. Her yaptığı paylaşımla gündem olan Aygün Aydın’dan bu sefer bir kez daha şaşırttı.

AYGÜN AYDIN

Spa salonu olduğu iddia edilen bir yerde üstsüz poz verdi. Üzerine bir kumaş parçasıyla kapatan Aygün Aydın, takipçilerinden büyük beğeni aldı.

AYGÜN AYDIN

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2021, 09:42
YORUM EKLE