Hakan Altun'un Hastalığının Ne Olduğu Teşhis Edildi! Müdahale Edilmeseydi...

Sevilen şarkıcı Hakan Altun'un 'sırt ağrım var' diyerek kaldırıldığı Amerikan Hastanesi'nden şarkıcının durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Hakan Altun'un Hastalığının Ne Olduğu Teşhis Edildi! Müdahale Edilmeseydi...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programının çekimleri esnasında rahatsızlanan Hakan Altun'un sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

hakan altun

BEYİN DAMARLARINDAN BİRİNDE DOLAŞIM BOZUKLUĞU TESPİT EDİLDİ

Açıklamada Altun'un tetkiklerinin yapıldığı ve beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptandığı ancak erken müdahaleyle ciddin bir sorun oluşmadığı ifade edildi.

Sunuculuğunu yaptığı 'Şarkılar Bizi Söyler'in çekimleri öncesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan sanatçı Hakan Altun yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Altun'un sağlık durumu hakkında son bilgiler sosyal medya hesabından paylaşıldı.

hakan altun haber

"ERKEN MÜDAHALE İLE CİDDİ BİR SORUN YAŞANMADI"

Hakan Altun'un tedavisinin normal odada devam edeceği belirtilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun'un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış ancak erken müdahaleyle ciddi bir sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir."

hakan altun instagram

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 22:34

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE