Hakan Altun Kendisinden 14 Yaş Küçük Oyuncuya Tutuldu İddiası

Süperstar Ajda Pekkan ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Hakan Altun'un, ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Hakan Altun Kendisinden 14 Yaş Küçük Oyuncuya Tutuldu İddiası

Şarkıcı Hakan Altun ile oyuncu Gonca Vuslateri'nin aşk yaşadığı iddia edildi.

gonca vuslateri

Sosyal medyada, "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken’ " yazan Hakan Altun'un, “vuslat” ve “eri” ile gönderme yaptığı ileri sürüldü.

hakan altun aşk

Altun ile kendisinden 14 yaş küçük Vuslateri ile karşılıklı göndermelerde bulundu. 

GONCA VUSLATERİ: TURAM SENSİN

Hakan Altun'un Gonca Vuslateri'ne gönderdiği kalp işareti aynı şekilde Gonca Vuslateri tarafından da bir mesajla karşılık buldu. Vuslateri kalp emojisi koyarak paylaştığı mesajda "Birini sevmek . Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi..  Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev." ifadelerini kullandı. Vuslateri mesajın devamında;

gonca vuslateri

"Aklıma takılsın kazağın.
Bana eksil.
Bana ağ’la kendini.

Böyle böyle yazılsın kaderimiz.
Turam sensin ." sözleriyle havada beliren aşkın işaretlerini gönderdi.

hakan altun kalp

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 21:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE