Hakan Altun ile yollarını ayıran Gonca Vuslateri'den kafa karıştıran paylaşım

Hakan Altun ile evlenmeleri beklenirken kısa süre sonra ayrılan Gonca Vuslateri'den ima dolu paylaşım geldi. Gonca, o mesajı Hakan'a mı yolladı?

Hakan Altun ile yollarını ayıran Gonca Vuslateri'den kafa karıştıran paylaşım

Aşk yaşadıkları 2020 yılının son haftalarında sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıkan oyuncu Gonca Vuslateri ile şarkıcı Hakan Altun'un ilişkisi kısa sürmüştü.

hakan altun

Evlenecekleri konuşulan çift kıs sürede yollarını ayırmıştı. Evlenecekleri haberleri basına yansıyan Gonca Vuslateri sosyal medyada mesajını yayınlamıştı. İddiaya göre ilişkinin sonunu getiren de "evlilik krizi" oldu.  Taraflardan birinin evliliğe sıcak bakarken diğerinin istememesi ilişkinin bitmesine neden olmuştu.

hakan altun

Ayrılığın ardından sosyal medyada Hakan Altun'un eskiden de yayınladığı yalnız tabelasının altında çekilmiş olduğu karesi de gündem olmuştu.

hakan altun

Taraflar bir süredir sessizliklerini korurken Gonca Vuslateri’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu, Marcel Proust’un “Ayrılırken şefkatli konuşan taraf aşık olmayan taraftır” sözünü paylaşması Hakan Altun’a gönderme olarak yorumlandı.

gonca vuslateri paylaşım

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 12:53

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE