Hakan Akay Tedbiri Elden Bırakmadı! Kolonya Şişesiyle Dolaştı…

Hakan Akay, önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıdı. ‘Kara Murat’ reklam film serisi ile kendinden söz ettiren Akay’ın koronavirüse karşı elinde kolonya şişesiyle dolaşması dikkatlerden kaçmadı.

Hakan Akay Tedbiri Elden Bırakmadı! Kolonya Şişesiyle Dolaştı…

Yakışıklı oyuncu Hakan Akay önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. ‘Kara Murat’ reklam film serisi ile kendinden söz ettiren Akay, mağazaları gezerken koronavirüse karşı tedbirli olduğunu belirterek üzerindeki kolonya şişesini gösterdi.

Hakan Akay Tedbiri Elden Bırakmadı! Kolonya Şişesiyle Dolaşıyor…

“ÇOK İLGİ ÇEKTİ…”

Ayak üstü gazetecilerle sohbet eden Akay, “Reklam filmlerim dönüyor. Çok ilgi çekti. Yeni birkaç dizi ile görüşmeler devam ediyor. Geçen aylarda yurtdışından bir internet platformundan teklif vardı ama pandemiden dolayı gidemedik” dedi. Akay daha sonra alışverişine kaldığı yerden devam etti.

Hakan Akay Tedbiri Elden Bırakmadı! Kolonya Şişesiyle Dolaşıyor…

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 17:21

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE