Hadise’nin yeni görüntüleri sosyal medyayı salladı

Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Hadise, son videosu ile sosyal medyayı salladı. Bir derginin kapak çekimi sırasında kaydedilen görüntüler dakikalar içinde yüzbinlerce kişi tarafından izlendi.

Hadise’nin yeni görüntüleri sosyal medyayı salladı

Hadise, son paylaşımı ile sosyal medyayı salladı. Bir derginin kapak çekimi sırasında kaydedilen görüntüler dakikalar içinde 1 milyonun üzerinde izlenme aldı.

 

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Şarkıcı Hadise, paylaştığı video ile magazin gündeminin tam ortasına düştü. Cesur pozlarıyla bilinen şarkıcı, bu sefer de iç çamaşırsız pozuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Look towards me ⚡

Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi ()

DAHA ÖNCE DE PAYLAŞMIŞTI

Cesur kıyafetleri ve paylaşımlarıyla bilinen Hadise, geçtiğimiz günlerde ‘kalça estetiği yaptırdı’ tepki videosu çekmişti. Önce ayna önünde mayosu ile dans eden Hadise, daha sonra arkasını döndüğü ve üzerindeki montu attığı bir video paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 13:19

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE