Hadise’den Dikkat Çeken Paylaşım! Makyajsız Hali Olay Oldu…

Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, makyajsız ve doğal halleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Hadise’den Dikkat Çeken Paylaşım! Makyajsız Hali Olay Oldu…

Son günlerde Kaan Yıldırım’la yaşadığı ilişkisiyle gündemde olan Hadise, Instagram hesabından makyajsız haliyle paylaşım yaptı. Şarkıcı, makyajsız ve doğal haliyle dikkatleri üzerine çekti.

AYRILDIĞINI DUYURMUŞTU…

Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın aşkı 2020'nin sürpriz ilişkilerinden olmuştu. İlişkilerinin bittiğini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla açıklayan Hadise, “Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim" ifadelerini kullanmıştı.

Tüm bunlara rağmen 2021'in ilk günlerinde ise Hadise'den dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Şarkıcının paylaşımlarının Kaan Yıldırım'ın evinden olduğu ve ilişkisine bir şans daha verdiği iddia edildi. Ancak ikiliden konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 17:09

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE