Hadise ve Kaan Yıldırım İyi Günde de Kötü Günde de Beraber!

Aşk yaşayan ancak bir türlü yan yana görüntülenemeyen Hadise ve Kaan Yıldırım ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Taze aşıkların, karantinayı birlikte geçirdikleri ortaya çıktı.

Hadise ve Kaan Yıldırım İyi Günde de Kötü Günde de Beraber!

Aşk yaşadıkları ortaya çıkan ancak bir türlü yan yana görüntülenemeyen Hadise ve Kaan Yıldırım çifti ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Taze aşıklar, ilişkilerini ele veren yeni kareleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.

BİR KEZ DAHA ELE VERDİ…

Ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkmayan Hadise ve Kaan Yıldırım aşkından sonunda beklenen açık geldi. Kaan Yıldırım, Instagram paylaşımı ile Hadise’nin evinde kaldığını resmen ilan etti.

Yakışıklı oyuncunun son paylaşımındaki ince detay dikkatlerden kaçmadı. Fotoğraftaki koltuğun rengi ve deseninin, geçtiğimiz günlerde evinden paylaşım yapan Hadise’nin koltuğu ile aynı olduğu ortaya çıktı.

İşte o paylaşımlar...

KRİZİ AŞTILAR…

Hadise, Kaan Yıldırım’ın köpeği ile birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmış ve böylece ikilinin aşk yaşadığı iddialarının ortaya atılmasına neden olmuştu. Yeni aşıkların birlikteliklerini bir adım öteye taşıdıkları, hatta Hadise’nin Kaan Yıldırım’ın annesiyle tanıştığı iddia edilirken son paylaşımların krize neden olduğu iddia edilmişti. Oyuncunun, Hadise’nin ilişkilerini açık etmesinden dolayı ona kızgın olduğu söylentileri ortaya atılmış ve ikilinin arasında kriz yaşandığı ileri sürülmüştü.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 08:33

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER