Hadise PUBG Mobile'ı salladı! Milyonluk anlaşma!

PUBG Mobile Poseidon güncellemesine özel Hadise'nin PUBG Mobile Türkiye ile işbirliği altında çıkardığı "Coş Dalgalan" şarkısının klibi yayınlandı.

Hadise PUBG Mobile'ı salladı! Milyonluk anlaşma!

Hadise'nin PUBG Mobile Türkiye ile işbirliği içerisinde geçtiğimiz ay çıkardığı "Coş Dalgalan" şarkısının klibi yayınlandı. Hadise, PUBG Mobile'ın orijinal şarkısı Tidal Wave'i Türkçe sözler ve yeni aranjman ile seslendirdi.

Hadise PUBG Mobile'ı salladı! Milyonluk anlaşma!

"KENDİMİ AŞTIĞIM BİR KLİP VE ÇALIŞMA OLDU"

Hadise'nin "Coş Dalgalan" şarkısı için yayınladığı klip için yaptığı açıklamada "Şarkı düşündüğümüzden daha da etkileyici oldu ve bunu bir kliple taçlandırmaya karar verdik. Çok heyecan verici bir proje oldu ve klibimizde şarkının sözleri gibi coştuk. Su altında çekimler, dev bir led ve daha neler. Kendimi aştığım bir klip ve çalışma oldu hakikaten. PUBG MOBILE ile Türkiye'de böyle büyük bir işe imza attığımız için çok mutlu ve gururluyum." dedi.

Hadise PUBG Mobile'ı salladı! Milyonluk anlaşma!

4  METREYE DALDI

Çekimleri üç gün süren klipte Hadise'nin özel tasarım elbisesi için 11.5 metre kumaş kullanıldı ve 2.5 saat süren suya dayanıklı makyajı ile klip çekimleri için çalışılan özel bir ekiple, köpek balıklarıyla beraber 18 derecelik akvaryumda dört metreye daldı.

Hadise’nin, PUBG’den aldığı ücretin 1 milyon dolar (8 milyon 650 bin TL) olduğu iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 16:06

Başak Yıldız

YORUM EKLE