Hadise'nin Yeni İmajı Sosyal Medyada Beğeni Yağmuruna Tutuldu!

Geçtiğimiz gün ablası Hülya Açıkgöz üzerinden gündeme bomba gibi düşen Hadise imaj değiştirdi. Saçlarını kestiren Hadise, yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı. Şarkıcının paylaşımına beğeni yağdı.

Hadise'nin Yeni İmajı Sosyal Medyada Beğeni Yağmuruna Tutuldu!

Geçtiğimiz yıl araları bozulan Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz arasındaki polemikte flaş bir gelişme yaşanmış, geçtiğimiz günde sosyal medyada kendisine sorulan “neden kendinizi açıkça ifade etmiyorsunuz” sorusuna oldukça çarpıcı bir cevap veren Hülya Açıkgöz, Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar” demişti. Aile konularında yorum yapmayan Hadise yeni imajıyla dikkat çekti.

YENİ İMAJINA BEĞENİ YAĞDI

Saçlarını kısaltan Hadise'nin yeni imajına beğeni yağdı. Hadise "Herkese iyi haftalar notuyla paylaştığı fotoğrafı ise yoruma kapadı.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE