Hadise'nin Kaan'ı Örnek Hareketiyle Alkışları Hak Etti!

Daha önce Doğu’daki çocukların ve okulların eksiklerini gidermek için kampanya başlatan oyuncu Kaan Yıldırım şimdi ise ortaklarından olduğu ProCare Maske’nin pandemi döneminde satışa çıkan ürünlerinden elde edilecek gelirin bir kısmı, kadına yönelik şiddet ile mücadele eden Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlayacak.

Hadise'nin Kaan'ı Örnek Hareketiyle Alkışları Hak Etti!

Ünlü Şarkıcı Hadise’yle yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen oyuncu Kaan Yıldırım, yardım çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor. Daha önce Doğu’daki çocukların ve okulların eksiklerini gidermek için iki öğretmenle birlikte “Toz Tebeşir” kampanyasını başlatan ünlü oyuncu, şimdi de ortaklarından olduğu ProCare Maske’nin satışından elde edilecek gelirin bir kısmını Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlama kararı aldı.


KADINA ŞİDDET TIRMANIŞA GEÇTİ

Kaan Yıldırım, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Elimden geldiğince sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çalışıyorum. Son aylarda kadına şiddetin maalesef tırmanışa geçtiğini görüyorum. Bu sebeple Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek olmak istedim. Kadınların özgür ve eşit koşullarda, toplumsal cinsiyet ayrımcılığından uzak ve erkek şiddetiyle karşılaşmadan bir hayat sürmesinin önemini her gün biraz daha iyi anlıyoruz. ProCare Maske’nin satışlarından elde edeceğimiz gelirin bir kısmıyla Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek vereceğiz.”

Kaan Yıldırım’dan Şiddet Mağduru Kadınlara Destek . . Son dönemde Hadise ile olan ilişkisinin yanı sıra dahil olduğu yardım çalışmalarıyla da adından söz ettiren, oyunculuk kariyerinin yanı sıra maske satış firması da olan Kaan Yıldırım, buradan elde edilen gelirin bir kısmını Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlama kararı aldı. . . “Elimden geldiğince sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çalışıyorum” diyen Yıldırım, “Son aylarda kadına şiddetin maalesef tırmanışa geçtiğini görüyorum. Bu sebeple Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek olmak istedim” ifadelerini kullandı. . . #kaanyildirim #kaanyıldırım #hadise #hadiseteam #kadınaşiddetehayır #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 12:09

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE