Hadise ile ilişkisi biten Kaan Yıldırım ayrılık sonrası ilk kez konuştu

Hadise ile ilişkilerini biten Kaan Yıldırım, Etiler'de görüntüledi. Keyfi yerinde olduğu gözlenen ünlü oyuncu Hadise sorularına ne yanıt verdi?

Hadise ile ilişkisi biten Kaan Yıldırım ayrılık sonrası ilk kez konuştu

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, iki ay önce ayrıldığı eski sevgilisi Hadise'nin iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından çıktığı tatil sonrası ilk kez görüntülendi. Yeni sezonda "Mevlana" dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, önceki gün Etiler'deydi.  Canlandıracağı karakter için sıkı bir kampa giren Kaan Yıldırım, yeni imajıyla dikkat çekti. 

kaan yıldırım

"EĞİTİM ALIYORUM"

Oldukça keyifli görünen Yıldırım, yeni dizisi için gazetecilere, "Çok güzel bir proje olacağına inanıyorum. Savaşcı bir generali canlandırıyorum, bunun için de iyi bir şekilde çalışıyorum. Canlandıracağım karakter için at binme ve kılıç kullanma gibi eğitimler alıyorum, heyecanla bekliyorum." dedi.

hadise kaan

"UYGUN OLMAZ"

Yıldırım, şarkıcı Hadise ile biten ilişkisi sonrası ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu, gazetecilerin "Hadise Hanım ile ayrıldınız. Öncesi ve sonrası için neler söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt verdi. Yıldırım, "Karşı tarafın bir ilişkisi var. Benim bu konulara girmem hiç uygun olmaz. Ayıp olur. Onun için sizin de anlayış göstermenizi istiyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE